• Головна
  • Новини
  • Московський Патріарх подякував Апостольському нунцію в Росії, який закінчив свою дипломатичну місію...

Московський Патріарх подякував Апостольському нунцію в Росії, який закінчив свою дипломатичну місію

29.01.2011, 10:42
Московський Патріарх подякував Апостольському нунцію в Росії, який закінчив свою дипломатичну місію - фото 1

За «значний вклад у покращення відносин між російським Православ’ям та Римо-Католицькою Церквою» Московський Патріарх подякував архиєпископу Антоніо Менніні. Апостольський нунцій в Росії закінчив свою дипломатичну місію. Він виконував її від 2002 року після того, як Папа Іван Павло ІІ призначив його нунцієм.

Menniny.jpgЗа «значний вклад у покращення відносин між російським Православ’ям та Римо-Католицькою Церквою» Московський Патріарх подякував архиєпископу Антоніо Менніні. Апостольський Нунцій в Росії закінчив свою дипломатичну місію. Він виконував її від 2002 року після того, як Папа Іван Павло ІІ призначив його Нунцієм.

«Я б хотів подякувати Вам за працю в ролі представника Апостольської Столиці і підкреслити Ваш особистий вклад у вирішення непростих проблем між нашими Церквами. Завдяки підтримці Божої благодаті ці проблеми легко вирішуються, а це змінює клімат наших двосторонніх відносин. Великою мірою в цьому є Ваша особиста заслуга, як представника Святого Престолу», – підкреслив Патріарх Кирил, звертаючись до архиєпископа Менніні.

Зі свого боку нунцій подякував Патріархові за допомогу в виконуванні його місії. Він сказав: «Я з великою радістю працював для добра наших Церков, але ця праця була б набагато складнішою без Вашої підтримки, приязні та християнської любові. Я ніколи не забуду про Вас та Російську Церкву».

За повідомленням католицького часопису Credo, колишній нунцій запевнив Патріарха Кирила, що буде завжди готовим до співпраці в справах свідчення про християнські цінності у сучасному світі.