Мусульмани Києва помолилися за мир в Україні

22.08.2018, 13:50
Мусульмани Києва помолилися за мир в Україні - фото 1
У перший день свята Курбан-Байрам мусульмани Києва помолилися за мир в Україні.

У перший день свята Курбан-Байрам мусульмани Києва помолилися за мир в Україні.

Найбільше ісламське свято Курбан-Байрам (‘Ід Аль-Адха), що відзначається на 10 день місяця Зуль-Хіджа, 21 серпня, відсвяткували у мечеті - «Ар-Рахма», на Подолі. Тут зібралось понад три тисячі вірян. Це і кримські татари, і представники азербайджанської спільноти, і вихідці з Бангладеш, і темношкірі африканці – їх всіх 21 серпня незалежно від національності поєднало релігійне свято.

Мусульмани_Києва.jpg

 "Курбан-Байрам – свято, яке лишилось нам від пророка Авраама (Ібрахіма). Він для нас був прикладом терпіння та смиренності. Він отримав повеління від Бога принести у жертву свого сина Ісмаїла, якого він дуже сильно любив. І він був готовий це зробити, але був  посланий баранець, якого він й зарізав. Така традиція залишилась до наших днів. М’ясо у цей день ділимо на три частини: одну третину роздаємо нужденним, одну – даруємо, ще третину залишаємо родині. Продавати таке м’ясо не можна, тільки роздавати", - розповів імам Хасан Ахатов.

 Імам зазначив, що мусульмани молилися за мир в Україні.

Мусульмиани_Києва_2.jpg

Гостей свята пригощали бараниною, пловом та іншими східними стравами. Сюди приходили цілими родинами – з дружинами та дітьми. Для малечі були також розваги – надувний батут, ігровий майданчик та аніматор. Про це інформує «Вечірній Київ».

Мусульмиани_Києва_3.jpg

Нагадаємо, що свято Курбан-Байрам триватиме 4 дні.