Created with Sketch.

Мусульмани Криму обрали духовного лідера

30.09.2013, 09:52

Вибори муфтія проходили у відкритому режимі, це рішення також було прийнято делегатами одноголосно.

П'ятий Курултай мусульман Криму, на якому були присутні 311 делегатів, одноголосно обрав муфтієм Криму хаджі Еміралі Аблаєва. Про це повідомила прес -служба Духовного управління мусульман Криму.

У ході засідання Курултаю делегати на посаду муфтія запропонували тільки одного кандидата – чинного муфтія Криму хаджі Еміралі Аблаєва.

Вибори муфтія проходили у відкритому режимі, це рішення також було прийнято делегатами одноголосно, повідомляє РБК-Україна.

Довідка: Еміралі Аблаєв народився 11 липня 1962 року в с. Дальверзін Бекабадського району Ташкентської області Узбецької РСР. У 1978 році закінчив Дальверзінську середню школу № 1 . У 1988 році переїхав до Криму, в с. Ак- Чора Кіровського району. Починаючи з 1993 року в мечеті села Ак- Чора отримував персональні уроки релігії від авторитетного ісламського богослова. У 1995 році був обраний імамом с. Золоте поле, а згодом регіональним імамом Іслям - Терекського району до 1999 року. У 1998 році навчався в медресе Туреччини р. Маніса і в тому ж році здійснив Священний хадж. У 1999 році закріпив знання арабської мови в Лівані.

На Другому Курултаї мусульман Криму в 1999 році був обраний муфтієм мусульман Криму.

Читайте також
Світові У Туреччині археологи розкрили для дослідження 18 поховань у ранньохристиянській церкві Тіани
Вчора, 17:00
Світові Іранська влада погрожує відібрати одну з останніх протестантських церков країни
Вчора, 16:03
Католики Папа: Не дозвольмо, щоб вітри війни згасили вогник надії та мир
Вчора, 15:02
Україна і світ Ексгумаційні роботи в колишніх селах Острівки та Воля Островецька на Волині відбуватимуться у трьох локаціях
Вчора, 14:10