Created with Sketch.

Мусульмани Криму стверджують, що мечеть в Саках умисно підпалили

16.03.2025, 10:00

Головний імам Сакського регіону і міста Кезлєв (Євпаторія) Емірасан Умеров вважає, що пожежа в центральній мечеті міста Саки виникла в результаті умисного підпалу.

Про це повідомляє УНН.

Імам повідомив, що через сліди, які можна побачити після пожежі, можна говорити про навмисний підпал мечеті.

“Представники Духовного управління мусульман Криму виїхали на місце для вивчення ситуації. Місцева релігійна громада підраховує збитки, завдані пожежею. У самому молитовному залі присутні сліди загоряння”, - повідомив він.

Нагадаємо, 13 жовтня, вночі у центральній мечеті міста Саки сталося загоряння.

Під час загоряння в мечеті нікого не було. У результаті вогню було пошкоджено частину мечеті, зокрема тераса, кімната імама та інші підсобні приміщення. Співробітники МНС і МВС проводять оперативно-слідчі роботи.

Читайте також
Суспільство Росіяни дроном вдарили по території церкви в Корюківці
16 березня, 09:33
Суспільство Пресслужба Національного військового меморіального кладовища прокоментувала провалля на могилах
16 березня, 12:30
Суспільство Через буревій у Львові втрачено історичну модрину у Митрополичих садах УГКЦ
16 березня, 10:07
Суспільство На Тернопільщині горіла Свято-Троїцька церква XVIII століття
16 березня, 09:15