Created with Sketch.

Мусульманкам в Саудівській Аравії розширюють права

07.03.2018, 11:55

В останні місяці за ініціативою наслідного принца Мухаммеда бен Сальмана у Саудівській Аравії був узятий курс на помірний іслам і реалізацію програми «Бачення-2030», яка передбачає розвиток спорту і сфер розваг, а також гарантує рівні права і свободи всім підданим королівства, у тому числі жінкам.

В останні місяці за ініціативою наслідного принца Мухаммеда бен Сальмана у Саудівській Аравії був узятий курс на помірний іслам і реалізацію програми «Бачення-2030», яка передбачає розвиток спорту і сфер розваг, а також гарантує рівні права і свободи всім підданим королівства, у тому числі жінкам. Про це повідомляє Islam-today.

Вже з червня цього року жінки в Саудівській Аравії вперше отримають право водити автомобіль. Крім того, тепер представницям прекрасної статі дозволено відвідувати спортивні стадіони і займати недоступні раніше посади.

А цими днями у Саудівській Аравії відбувся перший в історії країни жіночий марафон. Участь у ньому взяли більше півтори тисяч спортсменок. Велика їх частина виступала у хіджабах.

Аналогічний захід відбудеться цього року і в Мецці.

Читайте також
Суспільство Глава УГКЦ вручив відзнаку «Світле серце вдячності» салезіанину о. Михайлові Чабану
Сьогодні, 09:02
Культура Церковний календар, 4 червня. Святі Іван Предтеча та єпископ Атеноген
Сьогодні, 08:00
Суспільство Соцопитування: Третина українців молиться вдома
Вчора, 16:17
Суспільство Найбільше українці довіряють Предстоятелю ПЦУ, - опитування
Вчора, 15:42