Музей Голодомору є надважливим для України й обов'язково буде завершений – Президент

28.11.2020, 11:08
Держава
Музей Голодомору є надважливим для України й обов'язково буде завершений – Президент - фото 1
Президент України Володимир Зеленський з дружиною вшанували пам'ять жертв голодоморів в Україні. Біля пам'ятного знака жертвам Голодомору, що на Михайлівській площі в Києві, вони встановили композиції з пшеничних колосків і калини та вклонилися пам'яті жертв Голодомору.

За повідомленням офіційного сайту президента, учасники церемонії, які зібралися біля Національного музею Голодомору-геноциду 1932-33 рр., разом з В. Зеленським пройшли скорботною ходою до скульптури «Гірка пам'ять дитинства» та встановили символічні композиції з зерном. Церемонія завершилася хвилиною мовчання.

«Проект Національного музею Голодомору-геноциду дуже важливий для України: для нашої історії та майбутнього. Були певні проблеми з фінансуванням цього проекту. Однак такі проекти мають виконуватися в обов’язковому порядку. Я дав доручення Кабінету Міністрів, і вже в понеділок це питання буде вирішено. Проект буде обов’язково завершено», – наголосив Володимир Зеленський.

30 листопада Кабінет Міністрів підготує розпорядження, яке відкриє можливості для дофінансування проекту комплексу Національного музею Голодомору-геноциду.