27 лютого згорів молитовний будинок церкви ЄХБ «Дім миру» в селі Деньги на Черкащині.
Про це повідомляє прес-служба Євангельських християни-баптистів України.
Пожежа сталася через технічну несправність.
Зазначається, що помісна церква веде активну місіонерську діяльність — провели євангелізацію у кожному будинку села, організовують табори та заходи для дітей і підлітків, благословляють членів церкви на організацію різних служінь та утворення нових церков.
"Зібрання регулярно відвідують нецерковні люди, здебільшого молодь.
Зараз брати та сестри потребують особливої молитовної підтримки", - наголошують у прес-службі ЄХБ.