Created with Sketch.

На Чернігівщині громаду УПЦ МП оштрафували за крадіжку електроенергії

14.05.2025, 16:00

Господарський суд Чернігівської області вирішив стягнути 115 984 гривні зі Свято-Миколаївської парафії релігійної громади УПЦ МП у Прилуках на користь АТ "Чернігівобленерго" за 13 045 кВт·год електроенергії, використаної в обхід лічильника.

Про це йдеться у відповідному рішенні суду, передає Суспільне.

Згідно з матеріалами справи, 5 вересня 2024 АТ "Чернігівобленерго" провело позапланову технічну перевірку електролічильника Свято-Миколаївської церкви.

Під час неї вони виявили порушення — самовільне підключення до електричної мережі через втручання в електропроводку на ділянці між вводом з опори до лічильника. Представнику релігійної громади роз'яснили факт порушення та надали акт для ознайомлення, на якому він зробив запис: "З порушенням згоден".

Рішення може бути оскаржене в Північному апеляційному господарському суді протягом 20 днів з дня його отримання.

Читайте також
Суспільство Колаборанта та пропагандиста "русского міра" зі Скадовщини заочно засудили
14 травня, 13:22
Суспільство У Києві судили священика, який закликав каятись у разі вбивства російського окупанта
14 травня, 13:53
Суспільство У Києві судитимуть угруповання “магів” та “ворожок”, які виманювали гроші у родин загиблих військових
14 травня, 15:48
Суспільство За куплений сан диякона для уникнення мобілізації мешканець Львівщини отримав вирок
14 травня, 13:01