Created with Sketch.

На Чернігівщині настоятелі восьми храмів УПЦ МП просять Митрополита Онуфрія розірвати стосунки з РПЦ

04.10.2024, 15:42

Вісім настоятелів храмів Сосницького благочиння Чернігівської єпархії звернулися до Предстоятеля УПЦ МП Онуфрія з проханням розірвати усі стосунки з РПЦ.

Текст звернення, датований 2 жовтням 2024 року, опублікував у себе на ФБ журналіст Василь Чепурний.

Священики УПЦ МП вважають, що настав час розірвати стосунки з Церквою, "яка підтримує та благословляє війну і вбивства українців".

"Ми рішуче заявляємо, що відтепер РПЦ не є для нас дружньою і братньою Церквою і ми не хочемо бути в одній Помісній Церкві. Ми хочемо бути по справжньому незалежною Церквою від релігійного центру в Москві", - йдеться у документі.

Священнослужителі також просять Онуфрія публічно заявити про вихід УПЦ МП зі складу РПЦ та дати оцінку тим священикам і архиєреям УПЦ МП, які сприяють загарбникам на окупованих територіях.

 

Читайте також
Суспільство У Черкасах християни проведуть велопробіг «Міцна родина - непереможна Україна»
Сьогодні, 15:17
Суспільство Делегація ВРЦіРО зустрілася у Брюсселі з експертами та європейськими релігійними діячами
Вчора, 13:27
Суспільство Біля Луцька освятили пам’ятний хрест командирові УПА Петру Гудзуватому
04 жовтня, 13:57
Суспільство У Львові відбудеться спецпогашення марки до 25-річчя візиту Івана Павла ІІ
04 жовтня, 11:39