Created with Sketch.

На Дніпропетровщині викрили архимандрита УПЦ МП, який агітував за кремлівський режим

24 квітня, 14:44

На Дніпропетровщині викрито архимандрита, колишнього настоятеля храму Сіверськодонецької єпархії УПЦ МП, який виправдовував злочини рашистів та чекав на повну окупацію України.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Встановлено, що після захоплення частини Луганської області у 2014 році клірик виїжджав до РФ, щоб заручитися підтримкою очільників РПЦ.

Повернувшись знову в Україну він проводив Літургії в одному з храмів Дніпропетровщини, де підбурював парафіян підтримувати кремлівський режим.

Крім того, клірик в особистих листуваннях зі знайомими виправдовував російські обстріли українських міст.

Читайте також
Суспільство Колаборанта та пропагандиста "русского міра" зі Скадовщини заочно засудили
24 квітня, 13:22
Суспільство У Києві судили священика, який закликав каятись у разі вбивства російського окупанта
24 квітня, 13:53
Суспільство У Києві судитимуть угруповання “магів” та “ворожок”, які виманювали гроші у родин загиблих військових
24 квітня, 15:48
Суспільство За куплений сан диякона для уникнення мобілізації мешканець Львівщини отримав вирок
24 квітня, 13:01