Created with Sketch.

На Донеччині у стіні будинку виявили Біблію. Їй понад 100 років

10.11.2024, 14:16

Неподалік від Сіверська, що на Донеччині, українські військові знайшли Біблію 1908 року випуску. Її виявили у стінах будинку, який знищили окупанти.

Про знахідку повідомили у Центрі стратегічних комунікацій Збройних сил України, передає УП. Життя.

Там розповіли, що Святе Письмо ще у 2023 році знайшли бійці Четвертого лінійного батальйону Президентської бригади. Біблія була захована у стіні будинку. Військові припускають, що останні власники житла могли не знати про існування реліквії.

Книгу передали до Служби військових капеланів ЗСУ. Якщо власників знайденої Біблії не знайдуть, то його передадуть до музею.

Читайте також
Суспільство Делегація ВРЦіРО зустрілася у Брюсселі з експертами та європейськими релігійними діячами
Вчора, 13:27
Суспільство Біля Луцька освятили пам’ятний хрест командирові УПА Петру Гудзуватому
10 листопада, 13:57
Суспільство У Львові відбудеться спецпогашення марки до 25-річчя візиту Івана Павла ІІ
10 листопада, 11:39
Суспільство Глава УГКЦ: Без пізнання історичної правди примирення завжди ризикує стати заручником політичних маніпуляцій
10 листопада, 08:59