На Донеччині згоріла майже двохсотлітня церква

На Донеччині згоріла майже двохсотлітня церква - фото 1
У місті Лиман Донецької області вдень 8 вересня загорілася Свято-Петропавлівська церква. Площа пожежі становить 600 кв.м, на місці та навколо спостерігається щільне задимлення.

Про це повідомила ТСН з пимланням на ДСНС.

До рятувальників інформація про пожежу у храмі на вул. Петропавлівська надійшла о 13:58. Прибувши на місце, вогнеборці одразу розпочали гасити пожежу. Але,зважаючи на щільне задимлення і матеріал, з якого збудовано церкву (дерево - ред.), було оголошено підвищений номер виклику №2.

Наразі пожежу гасять 33 рятувальники, 9 одиниць техніки та цистерна для підвозу води. Станом на 14:45 інформації про постраждалих та загиблих немає.

Згодом рятувальники поінформували, що їм вдалося локалізувати пожежу о 16:06 і лише за годину повністю приборкати вогонь. З опублікованих світлин видно, що приміщення храму суттєво пошкодило полум'я.

Зазначимо, що Свято-Петропавлівська церква збудована ще в 1848 році. До 1700 року там був розміщений храм на честь святих апостолів Петра і Павла, на місці якого після будівництва нової церкви була споруджена каплиця.