На Франківщині судили чоловіка, який вкрав пожертвування у храмі

На Франківщині судили чоловіка, який вкрав пожертвування у храмі - фото 1
Коломийський міськрайонний суд виніс вирок у справі про крадіжку з церковної скриньки для пожертв.

Про це повідомляє Галицький кореспондент.

Як стало відомо під час судової справи, 19 лютого близько 05:00 ранку обвинувачений, перебуваючи у селищі Печеніжин Коломийського району поблизу будинку №7 по вулиці Незалежності, побачив скриньку для пожертв на церкву. У нього виник умисел на таємне викрадення грошей зі скриньки.

Він підійшов до скриньки та за допомогою металевого предмета пошкодив дверцята металевої скриньки, яку встановила релігійна громада Святого Архистратига Михаїла селища Печеніжин Коломийського району. Чоловік викрав з неї 570 гривень, після чого місце вчинення кримінального правопорушення покинув, викраденим майном розпорядишись на власний розсуд.

Згодом чоловіка затримали правоохоронці.

Він одразу зізнався у скоєному, а на суді уклав угоду про примирення та визнання вини. Стало відомо, що чоловік – одружений, має двох дітей, раніше до кримінальної відповідальності не притягувався.

16 липня Коломийський міськрайонний суд, вивчивши всі обставини справи, виніс у ній вирок. Чоловіка визнали винним у крадіжці та призначили покарання у вигляді штрафу – 850 гривень.