Created with Sketch.

На Хмельниччині від COVID-19 померла черниця УПЦ МП

22.04.2020, 19:45

У Хмельницькій області підтвердили ще один летальний випадок від COVID-19 – померла черниця УПЦ МП.

У Хмельницькій області підтвердили ще один летальний випадок від COVID-19 – померла черниця УПЦ МП.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на прес-службу Хмельницької обласної державної адміністрації у Facebook

Станом на 16:20 22 квітня в Хмельницькій області зафіксували ще один летальний випадок внаслідок захворювання на COVID-19.

Відомо, що вона була черницею Свято-Преображенського жіночого монастиря УПЦ МП в селі Головчинці. Останнім часом монахиня лікувалася у Хмельницькій інфекційній лікарні.

Як інформувала РІСУ, на Хмельниччині обмежили доступ до Свято-Преображенського жіночого монастиря УПЦ МП в селі Головчинці Летичівського району, оскільки там виявили п'ятьох хворих на коронавірусну хворобу.

 

 

 

 

 

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Сьогодні, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Сьогодні, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Сьогодні, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Сьогодні, 14:28