Created with Sketch.

На храмі в Івано-Франківщині встановили меморіальну дошку о. Андрію Бандері

14.07.2021, 12:08

У селі Тростянці Долинської територіальної громади 11 липня відбулось вшанування світлої пам’яті та відкриття меморіальної дошки о. Андрію Бандері.

Про це повідомляють Вікна.

Перейнявши парафію у духовний спадок після смерті о. Миколи Дерлиці, тут о. Андрій Бандера служив 5 років, аж до арешту. Якраз у ці липневі дні, а саме 10 липня, минуло 80 років з дня його розстрілу.

Розпочалось вшанування з Служби Божої в церкві святого Миколая, яку відслужили декан Долинського деканату УГКЦ о. Зореслав Котович, вікарій Івано-Франківської Єпархії о. Олег Каськів, настоятель Церкви Всіх Святих Українського Народу о. Іван Барабаш з Стрия, настоятель Церви Святого Миколая о. Ігор Дутчак.

Відтак, на фасаді храму відбулось відкриття та освячення меморіальної дошки. До громади звернулися онук Андрія Бандери, син Володимири, Микола Давидюк та екс-народний депутат України Ірина Фаріон.

Біля пам’ятного хреста, на якому зазначені роки служіння о. Андрія в селі, було відправлено поминальну панахиду.

Читайте також
Суспільство Делегація ВРЦіРО зустрілася у Брюсселі з експертами та європейськими релігійними діячами
Вчора, 13:27
Суспільство Біля Луцька освятили пам’ятний хрест командирові УПА Петру Гудзуватому
14 липня, 13:57
Суспільство У Львові відбудеться спецпогашення марки до 25-річчя візиту Івана Павла ІІ
14 липня, 11:39
Суспільство Глава УГКЦ: Без пізнання історичної правди примирення завжди ризикує стати заручником політичних маніпуляцій
14 липня, 08:59