У селі Колонщина на Київщині громада проголосувала за перехід найбільшої місцевої церкви Святого Івана Богослова з УПЦ МП до ПЦУ.
Про це повідомляє 5 канал.
У будинку культури зібралися понад 500 парафіян, які підтримали це рішення. Історія храму триває з 2007 року, коли Патріарх Філарет освятив фундамент під його будівництво. Проте вже у 2009 році місцева влада передала новозбудовану церкву у власність УПЦ Московського Патріархату.
Зазначається, що тепер жителі села остаточно вирішили викорінити "московську церкву" у своїй громаді та повернути храм до української автокефалії.