Created with Sketch.

На Київщині у Троїцькому храмі вперше відслужили Літургію українською мовою

24.12.2024, 13:12

У селі Пасічна на Київщині відбулася історична подія – у Троїцькому храмі вперше прозвучала Літургія українською мовою. Це стало можливим після того, як 18 грудня парафія храму офіційно перейшла до Православної Церкви України. Про це повідомили парафіяни в соціальних мережах.

Під час Служби лунали молитви за воїнів, перемогу України та мирне небо. Парафіяни відзначають, що храм пережив складні часи через московських найманців, які залишили його без іконостасу та багатьох церковних речей. Про це інформує Київщина 24/7.

«Жаль, що церква після московських найманців залишилась без іконостасу та багатьох церковних речей. Відновимо, переможемо та відродимо Україну», – діляться у соцмережах парафіяни.

Боротьба за храм тривала 10 років і була непростою. Тепер Троїцький храм став українським не лише юридично, але й духовно. Перша Служба рідною мовою викликала піднесення у громаді.

Читайте також
Міжконфесійне Печерська лавра – це символ стійкості, а незалежна Україна – це повернення до правди, - ігумен афонського монастиря у Києві
24 грудня, 11:55
Міжконфесійне Жінка священика УПЦ МП закликає переселенців не брати гуманітарну допомогу у храмі ПЦУ
24 грудня, 15:24
Міжконфесійне На Київщині ще одна громада перейшла з УПЦ МП до ПЦУ
24 грудня, 12:35
Міжконфесійне Синод Румунської Православної Церкви обрав нового митрополита Бессарабії
24 грудня, 10:21