На Київщині з'явилися нові парафії ПЦУ, УГКЦ та громади євангельської віри

05 лютого, 10:43
Держава
Київська ОДА зареєструвала і видала нові редакції статутів дев'яти релігійних громад на Київщині, до їх складу увійшли нові парафії ПЦУ, УГКЦ та євангельської віри.

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Киеввласть".

Зареєструвати Статут релігійної організації "Релігійна громада парафія Святителя Миколи Чудотворця Київської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви Україна) село Стовп'яги Переяслав-Хмельницького району Київської області ", - йдеться у повідомленні.

Також КОДА затвердила статути "релігійної громади (парафії) Матері Божої Неустанної Помочі УГКЦ село Щасливе Бориспільського району" та "Релігійної громади Російського Православного Кола" Росич "селища Володарка".

Крім того, КОДА зареєструвала нові редакції статутів релігійних громад в Православної Церкви України, які раніше входили до складу колишньої УПЦ Київського Патріархату. А саме парафій: Святителя Миколая Чудотворця в селі Рожівка Броварського району, Різдва Пресвятої Богородиці в селі Соколівка Васильківського району, у селі Домантівка Сквирського району і Апостола Луки в селі Тайниця Тетіївського району. Нові редакції статутів отримали і громади євангельської віри "Відродження" в селищі Баришівка та "Надія життя" - в місті Ірпінь.