• Головна
  • Новини
  • На круглому столі владика Павел (Лебідь) похвалив міліцію і поцікавився, скільки платять студентам на Євромайдані...

На круглому столі владика Павел (Лебідь) похвалив міліцію і поцікавився, скільки платять студентам на Євромайдані

11.12.2013, 16:11
На круглому столі владика Павел (Лебідь) похвалив міліцію і поцікавився, скільки платять студентам на Євромайдані - фото 1
Дві найодіозніші цитати круглого столу належать навіть не заступнику голови МВС, а саме владиці Павлу.

Павел.jpgУ Києві в ці хвилин, у Палаці Україна, працює загальнонаціональний круглий стіл щодо врегулювання ситуації в країні.Засідання проводить перший президент України Леонід Кравчук.

Митрополит Вишгородський і Чорнобильський УПЦ (МП) Павел (Лебідь), який бере участь у круглому столі, здивував усіх присутніх своєю позицією.

Як повідомила з Палацу Україна на своїй сторінці у Фейсбуці журналістка Ольга Червакова, дві найодіозніші цитати круглого столу належать навіть не заступнику голови МВС, а саме владиці Павлу.

"Ви звинувачуєте міліцію, а чому ж, коли у вас щось трапляється негаразд, ви одразу кричите "де міліція?", – запитав митрополит.

Як пище Ольга Червакова, ложа преси одразу обурилась: "А чому ж резиденцію Павла охороняє не міліція, а незаконне військове формування у вигляді так званого козацтва?"

Негативну реакцію у владики Павла викликала також присутність на майдані дітей і молоді. Він не вірить, що за ідею можна стояти і без грошей.

"Ми постійно чуємо: "Діти на майдані, діти на майдані". Чому туди пішли діти? Скільки платять тим дітям"?, – обурився Мтрополит УПЦ (МП) Павел.

У засіданні беруть участь другий президент України Леонід Кучма, голова Верховної Ради Володимир Рибак, голова КМДА Олександр Попов, міністр юстиції Олена Лукаш, віце-прем'єр Олександр Вілкул, міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, голова Компартії України Петро Симоненко, екс-спікер парламенту Володимир Литвин, представники близько 10 громадських організацій.

Нагадаємо, що представники опозиції на круглий стіл не з'явилися.