Created with Sketch.

На Львівщині горіла церква

11.06.2020, 12:46
Пожежа у храмі у с. Острів Самбірського району

11 червня у с. Острів Самбірського району виникла пожежа в приміщенні паламарні одноповерхової цегляної будівлі церкви, розміром 30х20 м, висотою 11 м.

Джерело: Varta1

11 червня у с. Острів Самбірського району виникла пожежа в приміщенні паламарні одноповерхової цегляної будівлі церкви, розміром 30х20 м, висотою 11 м.

Як інформує пресслужба ДСНС у Львівській області, повідомлення про пожежу надійшло до Служби порятунку “101”.

До місця виклику негайно виїхали рятувальники 41-ого державного пожежно-рятувального посту м. Рудки, 12-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Самбір, місцевої пожежної команди с. Містковичі та оперативна група Самбірського РВ.

Через щільне задимлення рятувальникам довелось працювати у спеціальних засобах захисту органів дихання та зору. Завдяки злагодженим і професійним діям рятувальників вдалось запобігти поширенню вогню та врятувати церкву та дзвіницю.

Пожежу локалізували о 07:29 та ліквідували о 07:41 в складі 2-х ланок газодимозахисної служби. Вогонь знищив церковний інвентар на площі 15 м кв., одну ікону. Пошкоджено двоє дерев’янних дверей і металопластикове вікно.

До ліквідації пожежі залучили 16 чоловік особового складу та 6 одиниць спецтехніки. Внаслідок пожежі ніхто не постраждав. Причини та обставини виникнення пожежі встановлюються.

Читайте також
Суспільство Росіяни дроном вдарили по території церкви в Корюківці
11 червня, 09:33
Суспільство Пресслужба Національного військового меморіального кладовища прокоментувала провалля на могилах
11 червня, 12:30
Суспільство Через буревій у Львові втрачено історичну модрину у Митрополичих садах УГКЦ
11 червня, 10:07
Суспільство На Тернопільщині горіла Свято-Троїцька церква XVIII століття
11 червня, 09:15