На Львівщині готують найбільшу гаївку України

10.04.2012, 10:07
На Львівщині готують найбільшу гаївку України - фото 1
У Дрогобичі відбулося засідання організаційного комітету з проведення 17 квітня свята "Велика гаївка". Голова молодіжної громадської організації "Інше місто" Остап Походжай розповів про план проведення заходу.

гаївки.jpgУ Дрогобичі відбулося засідання організаційного комітету з проведення 17 квітня свята "Велика гаївка". Голова молодіжної громадської організації "Інше місто" Остап Походжай розповів про план проведення заходу.

Святкування відбуватимуться трьома етапами. Розпочнеться дійство на шести майданчиках: біля храмів Святого Юра, Пресвятої Трійці, Святих апостолів Петра і Павла, Святого апостола Андрія Первозванного; пам'ятників Тарасу Шевченку, Юрію Дрогобичу та Степанові Бандері, де відбуватимуться окремі міні-програми із залученням мистецьких колективів. На одному з майданчиків буде велика повітряна куля, на якій переможці конкурсів зможуть піднятися в повітря.

Другим етапом стане формування найбільшої гаївки України. Люди від церкви Святого Юра, залучаючи всіх учасників гаївки, рушать до "Шпихліру", де закрутять неймовірно великий безконечник.

Третій етап – це дійство на території самого "Шпихліру": гаївки, ігри, майстер-класи (розпис на пляшках, орігамі, боді-арт, розпис на склі), святковий концерт. На великому екрані, який буде вивішено на території "Шпихліру", транслюватимуть привітання учасникам гаївки від громади Дрогобича, з різних країн світу та України. На захід запрошено представників центральних телеканалів та Книги рекордів України. "Велику гаївку" зголосилися підтримати місцева влада та духовенство. Про це інформує молодіжний сайт Дивен Світ.