Created with Sketch.

На Львівщині обікрали церкву

29.05.2025, 11:00

У ніч на 26 травня зловмисник проник до церкви, викрав пожертви, після чого втік.

На Львівщині поліцейські затримали зловмисника, причетного до крадіжки з храму, повідомляє Варта 1.

У ніч на 26 травня зловмисник проник до церкви в селі Зубра, викрав зі скриньки пожертви в сумі 10 тисяч гривень, після чого втік.

Правоохоронці провели комплекс оперативно-розшукових заходів, вивчали записи камер відеоспостереження системи «Безпечна Львівщина» та встановили, що до скоєння злочину причетний 26-річний мешканець Луцька. Речові докази у нього вилучені.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.4 ст.185 (Крадіжка) ККУ. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті - до восьми років позбавлення волі.

Читайте також
Суспільство Колаборанта та пропагандиста "русского міра" зі Скадовщини заочно засудили
29 травня, 13:22
Суспільство У Києві судили священика, який закликав каятись у разі вбивства російського окупанта
29 травня, 13:53
Суспільство У Києві судитимуть угруповання “магів” та “ворожок”, які виманювали гроші у родин загиблих військових
29 травня, 15:48
Суспільство За куплений сан диякона для уникнення мобілізації мешканець Львівщини отримав вирок
29 травня, 13:01