На Львівщині почали ремонт дороги, про яку знімав кліпи місцевий священик

23 липня розпочався ремонт частини місцевої дороги  - фото 1
23 липня розпочався ремонт частини місцевої дороги
У четвер, 23 липня, розпочався ремонт частини місцевої дороги Мшанець-Стрілки у Старосамбірському районі. Ця дорога відома тим, що увагу до її поганого стану привертає місцевий священик, знімаючи кліпи та оголошуючи голодування.

Про це повідомляє zaxid.net.

Мешканці прилеглих до дороги сіл неодноразово перекривали трасу Львів-Ужгород з вимогою відремонтувати їхню місцеву дорогу.

Як повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький 23 липня, на дорогу Мшанець-Стрілки заїхала дорожня техніка. Таким чином стартували ремонтні роботи на першому відрізку дороги, протяжністю 3,7 км.

«Дорожники розпушать існуюче покриття, покладуть основу зі щебенево-піщаної суміші, а тоді закатають дорогу асфальтобетоном», – повідомив Козицький.
Він також додав, що Старосамбірська районна рада 22 липня виділила на дорогу Мшанець- Стрілки 100 тис. грн. Ці гроші необхідні на проведення тендеру, щоб відремонтувати решту 12,9 км дороги Мшанець-Стрілки.

Нагадаємо, про жахливий стан дороги у Старосамбірському районі стало відомо після того, як місцевий священик УГКЦ Роман Гром почав знімати кліпи на цю тему. Люди влаштовували акції протесту з вимогою відремонтувати дорогу у вересні 2019 та у червні 2020 року. Мешканцям кілька разів обіцяли відремонтувати цю дорогу, однак обіцянки ніхто не виконував.

13 липня мешканці заблокували дорогу Львів-Ужгород, а вже наступного дня о. Роман Гром та ще троє парафіянок оголосили голодування з вимогою відремонтувати дорогу. 15 липня блокувальники не пропустили автомобіль голови ЛОДА Максима Козицького, який їхав з робочою поїздкою у бік Турки. 17 липня трасу Львів-Ужгород розблокували.