Created with Sketch.

На Львівщині п'яний священик скоїв потрійну ДТП із загиблим

05.12.2025, 15:19

За кермом автомобіля BMW X5, який спричинив потрійну ДТП із загиблим у Бартатові, виявився священик ПЦУ Роман Гладкий.

За інформацією джерел ZAXID.NET, за кермом він був нетверезим.

ДТП трапилась ввечері в середу, 3 грудня, в селі Бартатів біля Львова. 44-річний місцевий мешканець за кермом BMW X5 під час обгону виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з автомобілем Ravon, за кермом якого був 33-річний мешканець Городка. У нього залишилося троє дітей.

Надалі за інерцією автомобіль Ravon в’їхав у попутний автомобіль Škoda Fabia. В результаті ДТП водій Ravon загинув на місці події. Обставини ДТП зʼясовує поліція.

За кермом BMW X5 був священник Роман Гладкий, у його крові виявили 1,5 проміле алкоголю. Роман Гладкий очолює релігійну громаду парафії успіння пресвятої Богородиці Дрогобицько-Самбірської єпархії ПЦУ в селі Затока.

Читайте також
Суспільство Військовослужбовця з полку «Скеля» затримано за підозрою в побитті капелана й підполковника
05 грудня, 17:04
Суспільство Київські митники запобігли незаконному вивезенню унікальної гаптованої ікони «Богоматір Знамення»
05 грудня, 15:46
Суспільство У Дніпрі відбулося чергове засідання суду у кримінальній справі намісника Святогірської лаври
05 грудня, 15:39
Суспільство Прокуратура повідомила про підозру очільнику Кузбаської митрополії РПЦ за фінансування війни
05 грудня, 13:20