Created with Sketch.

На Львівщині занедбаний костел передали у власність громади

22.05.2024, 13:33

Громаді у Золочівському районі через суд передали занедбаний костел, який досі мав статус безхазяйного.

Про це Львівському порталу повідомили у Львівській обласній прокуратурі.

Йдеться про костел загальною площею 156 м кв, розташований в одному зі сіл Золочівської об’єднаної територіальної громади. Його вартість оцінили у 19 млн грн, хоча судячи з фото, об’єкт перебуває у занедбаному стані – у будівлі немає даху.

Відомо, що цей костел не є пам’яткою архітектури.

«Із дня взяття на облік міською радою безхазяйного нерухомого майна минуло понад рок, права на нього протягом вказаного періоду будь-які особи не заявили. А відтак таке майно підлягає передачі у комунальну власність територіальної громади», – йдеться у повідомленні.

Прокурори звернулись до суду, який задоволив їхні вимоги. Зараз костел уже передали у комунальну власність громади, про що внесено відповідні записи до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Читайте також
Суспільство Папа урочисто відкрив головну вежу собору Саґрада Фамілія у Барселоні
22 травня, 11:17
Суспільство Близько 100 релігійних споруд зазнали руйнувань або пошкоджень внаслідок війни за минулий рік
22 травня, 11:26
Суспільство На Патріаршому соборі УГКЦ у Києві встановлюють сонячні батареї
22 травня, 14:15
Суспільство Громада на Черкащині після приєднання до ПЦУ через суд отримала храм
22 травня, 10:01