• Головна
  • Новини
  • На Львівщині завершився ІХ Фестиваль редемптористської молоді...

На Львівщині завершився ІХ Фестиваль редемптористської молоді

01.08.2011, 13:15
На Львівщині завершився ІХ Фестиваль редемптористської молоді - фото 1
ІХ Фестиваль редемптористської молоді тривав чотири дні, від 28 до 31 липня 2011 р. у м. Новояворівську Львівської обл. Участь в заході взяли представники 12 молодіжних спільнот, що діють при церквах редемптористів в Україні.

Зїзд_редемптористської_молоді.JPGІХ Фестиваль редемптористської молоді тривав чотири дні, від 28 до 31 липня 2011 р. у м. Новояворівську Львівської обл. Участь в заході взяли представники 12 молодіжних спільнот, що діють при церквах редемптористів в Україні.

Темою фестивалю організатори обрали слова з Послання св. ап. Павла до Галатів: «Ви, що в Христа хрестилися, у Христа зодягнулися» (Гал. 3, 27).

Упродовж цих чотирьох днів хлопці і дівчата з різних місць України мали нагоду глибше збагнути таїнство хрещення, поділитися власними роздумами, знайти нових друзів та просто весело провести час з Богом і ближніми, повідомляє сайт отців редемптористів.

На початку фестивалю ректор Львівської духовної семінарії Святого Духа о. Микола Фредина виголосив перед учасниками доповідь на тему «Як жити молодій людині хрещенням сьогодні». Почуте згодом було обговорене під час праці в групах. Також молодіжні спільноти показали свої домашні завдання – творчі номери на тему «Хто народився для Христа - помер для гріха». Через сценки, танці, пісні, роздуми хлопці й дівчата демонстрували, наскільки гріх шкодить людині.

Окрім того, відбулася екскурсія до с. Страдча біля Новояворівська, де є відомий печерний монастир. Крім того, Страдч дав УГКЦ двох блаженних новомучеників - Миколая Конрада і Володимира Прийму, могили яких містяться на цвинтарі біля місцевого храму.

Центральною подією фестивалю стало відновлення обітниць хрещення. Висловивши відречення від сатани та з’єднання з Христом, спільно відмовивши Символ віри, вірні підходили до священика, який поливав голову освяченою водою, як при хрещенні. Після цього всі вдягнулися у білі крижма, і в такому одязі завершили Чин відновлення хресних обітниць.