Created with Sketch.

На Майдані Незалежності з'явиться найбільша Менора

27.11.2021, 13:20

До свята Хануки федерація єврейських общин України встановить у центрі столиці найбільшу Менору.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Монумент збудують на Майдані Незалежності зі сторони Головпоштамту.

«Ханука - це свято, що символізує перемогу світла над темрявою, чистоти і щірості, духовності над матеріалізмом», – підкреслили в Федерації єврейських общин України.

Цього року Київ приєднується до таких великих міст світу, як Париж, Лондон, Нью-Йорк та інших, де мінори встановлюють в самому серці міст, на головних центральних площах.

Нагадаємо, що святкування відбуваються з 28 листопада по 6 грудня.

Першу свічку на Менорі засвітять увечері 28 листопада.

Читайте також
Інші конфесії Чернівецький хлібокомбінат почав випікати кошерний хліб
27 листопада, 09:56
Інші конфесії У Дніпрі завершився щорічний з’їзд рабинів України та посланців Любавицького Ребе
27 листопада, 11:38
Інші конфесії Юдейська громада Києва запустила Міцватанки Незламності
27 листопада, 17:00
Інші конфесії У Миколаєві цифрують 250 предметів юдаїки з музейних та приватних колекцій
16.12.2025, 15:42