На Обухівщини з храму вкрали дзвін

02 квітня, 14:14
Суспільство
На Обухівщини з храму вкрали дзвін - фото 1
У селі Халеп’я, що входить до складу Української територіальної громади, з церкви, яку ще тільки будують, вкрали дзвін.

Про крадіжку з Халеп’янського храму повідомила у місцевій групі Тетяна Гончарук. Жінка просила селян долучитися до пошуку вкраденого дзвону.

«На жаль, біда і пограбування не пройшли повз нашу церкву, що будується. Вкрали дзвін! Поліцію викликали, протокол складено. Хто може проїхати по пунктам купівлі металу в окрузі і допомогти з пошуками? Важлива будь-яка інформація і швидкість пошуку», – повідомила жінка.

Днями крадіжка сталася в сусідньому селі – Витачеві. Там із благодійних скриньок місцевої каплички, що є однією з візитівок села, невідомі вкрали усі гроші.

Як розповіли журналістам ІА “Погляд” місцеві жителі, усі пожертви з невеличкого храму йшли на утримання його споруди. Щороку вони фарбують храм та протирають від пилу усі ікони. Маленька дівчинка, яка була у храмі із родичем, гордо нам повідомила, що її тут хрестили.

Мешканці Витачева не знають, кого й підозрювати. Кажуть, у лихі часи зробити це міг будь-хто. До поліції не зверталися. Замки ж на скриньках замінили, адже “гості”, що не гребують красти в святинях, можуть повернутися знову.