Created with Sketch.

На Одещині освятили наріжний камінь храму Преображення Господнього УГКЦ

27.09.2025, 09:00

21 вересня у селищі Іванівка на Одещині відбулося освячення наріжного каменя на місці спорудження нового храму Преображення Господнього Української Греко-Католицької Церкви. Чин освячення та благословення наріжного каменя очолив екзарх Одеський владика Михайло Бубній. Будівництво храму здійснює настоятель парафії о. Юрій Кашуба.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Владика Михайло подякував присутнім за спільну молитву, закликав до витривалості у вірі та служінні ближнім, зокрема українським воїнам, які боронять мир і спокій. Він наголосив, що поряд із будівництвом матеріального храму важливе зведення «храму духовного» в серці кожної людини.

На подію зібралися чисельно парафіяни, місцеві жителі, воїни Збройних сил України, а також гості із громади Святого великомученика Юрія з м. Роздільна на чолі з настоятелем о. Назарієм Лабаєм. На завершення урочистості єпископ уділив архиєрейське благословення й окропив вірних свяченою водою.

Читайте також
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28
Католики Понад 90 військових капеланів УГКЦ взяли участь у щорічних реколекціях
27 вересня, 16:28
Католики Отець-доктор Богдан Прах розповів, як готувався 25 років тому історичний візит до Львова Папи Івана Павла ІІ
27 вересня, 10:21
Католики У Міжнародний день батька єпископ УГКЦ закликав молитися за священиків
27 вересня, 10:55