Created with Sketch.

На Одещині третя громада УПЦ МП перейшла до Православної Церкви України

11.02.2019, 11:08

9 лютого громада Свято-Успенського храму селища Маринове Березівського району Одеської області, на чолі з протоієреєм Романом Федаком покинула Балтську єпархію колишньої Української Православної Церкви Московського патріархату та перейшла до Одеської єпархії Православної Церкви України.

9 лютого громада Свято-Успенського храму селища Маринове Березівського району Одеської області, на чолі з протоєреєм Романом Федаком покинула Балтську єпархію колишньої Української Православної Церкви Московського Патріархату та перейшла до Одеської єпархії Православної Церкви України.

Про це йдеться на ФБ-сторінці Одеської єпархії ПЦУ.

Після виступу настоятеля отця Романа громада Свято-Успенської парафії села Маринове майже одноголосно проголосували за перехід в лоно Помісної Православної Церкви України.

Усього були присутні 115 вірян, з яких 111 проголосували за, 3 - проти, 1 - утримався.

 

Читайте також
Православні Болгарський Патріарх також проти запровадження санкцій щодо Кирила
Сьогодні, 08:54
Католики Понад 800 осіб долучилися до другого забігу УКУ з владикою Борисом Ґудзяком
Вчора, 18:10
Суспільство Збитки від удару РФ по Києво-Печерській лаврі сягнули 40 млн євро, - оцінка експертів
Вчора, 13:15
Католики Костел святого Миколая отримає міжнародну допомогу на мільйон євро: рішення у Гданську
Вчора, 12:24