У південноіталійському місті Казерта відбувся 11-й Фестиваль вертепів та колядок українських громад Південної Італії – вулиці міста ожили від різдвяної ходи вертепів і колядників.
Про це повідомив Апостольський Eкзархат УГКЦ в Італії.
У дописі сказано, що різдвяна подія, організована у співпраці із відділом душпастирства Апостольського Екзархату в Італії, відбувалася у чітко визначеній літургійній та організаційній послідовності, що поєднала молитву, спільноту та культурне свідчення.
Захід розпочався різдвяною ходою, яка зібрала духовенство, вірних і гостей. Після ходи була відслужена Архиєрейська Літургія.
Єпископ також підкреслив роль колядок і вертепів у житті громади: «Ті наші синьо-жовті стяги свідчили місцевим мешканцям, хто ми є: що ми любимо Україну, що молимося за неї, що прагнемо її перемоги. І робимо все, що можемо, щоб на Україну прийшов справедливий день».