На Росії демонтують католицький храм

01 вересня, 19:35
Світові
На Росії демонтують католицький храм - фото 1
У місті Самара розпочався демонтаж собору, що розташований у Красноглинському районі міста. Російські активісти та блогери з’ясували, що на картах додатків для мобільних пристроїв вказується приналежність культової споруди Католицькій Церкві.

Влада Самари визнала будівлю незаконною забудовою і обрала підрядників, які й розпочали демонтажні роботи, пише “63.ru”.

Двоповерхову будівлю звели в 2016 році. Але зробили це без дозвільних документів. Знесенням буде займатися ТОВ «ВЕГ». Свою роботу підрядники оцінили в 1,6 мільйона рублів, - йдеться на сайті держзакупівель.

Через кілька днів підрядники приступили до демонтажу об'єкта: почали знімати обшивку з будівлі і виносити сміття.

Інформація про знесення церкви на Анжерській викликала неоднозначну реакцію у місцевих жителів.

"Роздягають храм. Але кому неправославні завадили? Треба було домогтися дозволу або перепрофілювати. Зносити-то навіщо?" - поділилися своїми думками городяни.

Також деякі самарці згадали неоднозначне рішення з приводу дитячого єпархіального центру у Ботанічному саду. Будівництво визнали незаконним, але його можуть продовжити, коли підрядники отримають необхідні документи.

Тим часом інший храм, вже православний, планують побудувати на перетині Сонячної і Ново-Вокзальної. За підсумками публічних слухань його зведення підтримала переважна більшість учасників зборів.