Created with Sketch.

На території Києво-Печерської лаври горіла будівля

08 квітня, 11:50

На території Києво-Печерської лаври 7 квітня спалахнула пожежа.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП з посиланням на повідомлення у ЗМІ та на Головне управління ДСНС України у м. Києві.

Зазначається, що інформація про загоряння на вулиці Лаврській надійшла до рятувальників о 13:11. Горіла одноповерхова недіюча будівля. Пожежу вдалося ліквідувати о 13:43. Вогонь охопив площу 150 квадратних метрів.

За даними рятувальників, унаслідок пожежі ніхто не постраждав.

Раніше у соцмережах з’явилося повідомлення, що на території Києво-Печерської лаври горить будівля. На опублікованих фото видно, що пожежа виникла на території Верхньої лаври, якими опікується Національний заповідник.

Читайте також
Суспільство Росія вдарила по Чорноморську: отримав ушкодження храм та недільна школа
08 квітня, 10:30
Суспільство Пастору, який вчинив смертельне ДТП у Києві, загрожує до десяти років позбавлення волі
08 квітня, 09:16
Суспільство Пастор з Херсонщини став винуватцем смертельної ДТП у Києві
08 квітня, 10:10
Суспільство На Харківщині вщент згоріла Свято-Миколаївська церква
08 квітня, 09:52