• Головна
  • Новини
  • На Тернопільщині через релігійний конфлікт вірні УПЦ КП моляться в будинку священика...

На Тернопільщині через релігійний конфлікт вірні УПЦ КП моляться в будинку священика

10.02.2016, 13:26
Конфлікт довкола храму в селі Колосова, що на Кременеччині, не вщухає ще з минулого року. Там прихильники Київського Патріархату не можуть домовитись про почергові богослужіння з представниками Московського Патріархату.

Конфлікт  довкола храму в селі Колосова, що на Кременеччині не вщухає  ще з минулого року. Там прихильники Київського Патріархату не можуть домовитись про почергові богослужіння з представниками Московського Патріархату.

Що лише не робили селяни, щоб на їхню проблему звернули увагу – і дорогу перекривали, і до обласної влади звертались. Згодом питання направили в суд.

Кременецький районний суд скасував почерговість користування церквою, яку затвердили в ТОДА. Апелювати це рішення прихильники УПЦ КП приїхали у Тернопіль, однак у суді почергового Богослужіння вони не добилися. Прихильники Московського Патріархату відмовляється йти на компроміс, адже за статутом храм належить парафіянам УПЦ (МП).

Таке рішення суду люди називають необґрунтованим, а факти – перекрученими, пишуть Тернополяни. Раніше Служби Божі проводили біля каплички у Колосовій, зараз же частина села (КП) тісниться у маленькому будинку священика.