Created with Sketch.

На Тернопільщині почали реставрувати старовинний костел

20.01.2024, 09:15

У римо-католицькому костелі Пресвятої Трійці в Підгайцях на Тернопільщині розпочали перші підготовчі роботи з реставрації.

Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі міський голова Підгайців Ігор Мерена.

Повідомляється, що зараз завершують виготовляти проектну документацію. Вже почали розчищати територію. Наступний етап — перекриття основної частини даху.

“Римо-католицький костел упродовж багатьох століть свого існування пережив багато буремних подій і зазнав не одного руйнівного впливу. Колись величний та монументальний храм сьогодні руїною сумно височіє при в’їзді в наше місто. Докладаємо зусиль, щоб його врятувати”, — написав міський голова.

Читайте також
Культура На Львівщині завершують відновлення унікальної дерев’яної церкви XVII століття
20 січня, 13:15
Культура У Києво-Печерській лаврі завершили консервацію даху Успенського собору
20 січня, 10:10
Культура Реставратори відновили унікальні реліквії, знайдені у костелі в Кременці у 1990-х роках
20 січня, 10:04
Культура Пошкоджений дах Успенського собору на 70% закрили тимчасовим накриттям - Мінкульт
20 січня, 11:26