Created with Sketch.

На Тернопільщині релігійна громада покинула УПЦ (МП)

13.02.2017, 10:19

Церковна громада села Котюжини в Тернопільській області вирішила вийти з УПЦ (МП) та перейти під юрисдикцію Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Церковна громада села Котюжини в Тернопільській області вирішила вийти з УПЦ (МП) та перейти під юрисдикцію Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Про це повідомляє Обозреватель з посиланням на сторінку Правого сектору Тернопільщини у Facebook.

Також повідомляється, що 12 лютого відбулося перше урочисте Богослужіння в новоствореній церкві священиками Київського Патріархату, а перехід стався без сутичок і конфліктів із протилежною стороною.

Разом із тим на сайті УПЦ (МП) повідомляється, що в селі відбулося "рейдерське захоплення" храму.

Читайте також
Україна і світ Представники ВРЦіРО провели в Брюсселі зустрічі з європейськими депутатами, дипломатами та релігійними діячами
Сьогодні, 16:06
Суспільство У Черкасах християни проведуть велопробіг «Міцна родина - непереможна Україна»
Сьогодні, 15:17
Суспільство Патріарх Кирил назвав Микиту Хрущова "найдурнішим" правителем за всю історію
Сьогодні, 13:52
Католики «Дощ паде. Діти ростуть»: Сьогодні на Суспільному фільм від УКУ про візит Папи Івана Павла ІІ до України
Сьогодні, 13:06