Created with Sketch.

На Волині прислужник обікрав монастир, в якому жив

15.12.2017, 12:31

У селищі Світязь Волинської області прислужник обікрав Петропавлівський чоловічий монастир, в якому деякий час жив. Про це повідомляє "СТРАНА.uа" з посиланням на прес-службу місцевої поліції.

У селищі Світязь Волинської області прислужник обікрав Петропавлівський чоловічий монастир, в якому деякий час жив. Про це повідомляє "СТРАНА.uа" з посиланням на прес-службу місцевої поліції.

Настоятель монастиря розповів, що з чудотворної ікони Почаївської Божої Матері зникли коштовності, які залишали люди в знак подяки.

Зокрема, чотири золоті ланцюжки і сережки. Поліція встановила, що коштовності присвоїв собі 34-річний житель Кривого Рогу, який деякий час жив у монастирі nf допомагав у господарських роботах. Чоловіка помістили в ізолятор тимчасового утримання, а ювелірні вироби вилучили і передали храму.

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28