Created with Sketch.

На Євромайдані встановили нову міжконфесійну каплицю (оновлено)

20.02.2014, 17:53

На київському Євромайдані священики-редемптористи УГКЦ знову встановили каплицю. Похідну церкву священнослужителі облаштували між сценою і статуєю Архангела Михаїла. Богослужіння тут зможуть проводити представники різних конфесій.

На київському Майдані священики-редемптористи УГКЦ знову встановили каплицю. Похідну церкву священнослужителі облаштували між сценою і статуєю Архангела Михаїла.

Богослужіння тут зможуть проводити представники різних конфесій. Тим більше, що освячення каплиці здійснили греко- і римо-католицькі та православні священики.

Як повідомляла РІСУ, раніше молитовний намет стояв поруч з колоною Незалежності. Його встановили 4 грудня, після того, як на Майдані Незалежності з’явилися мітингувальники. Під час останнього нападу, 18 лютого, бійці «Беркута» його спалили.

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Сьогодні, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Сьогодні, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Сьогодні, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Сьогодні, 14:28