На Закарпатті на Водохреща згоріла дерев'яна церква УПЦ МП у селі Івашковиця, що на Хустщині.
Про це написав у Фейсбуці дослідник закарпатської старовини Михайло Маркович, передає Укрінформ.
"Вогонь і людська діяльність нещадні до унікальних дерев’яних споруд. І книжка про втрачені святині нашого краю продовжує поповнюватися новими сторінками... У ніч із 6-го на 7-ме січня згоріла дерев’яна церква Святого Архангела Михаїла у селі Івашковиця, що на Хустщині (раніше – Іршавщина). Це була одна з небагатьох уцілілих малих дерев’яних церков, які будували у віддалених селах. Тризрубну споруду з добудованим пізніше каркасним ґаночком датують за написом на одвірку – 1658 рік. На жаль, у середині 1990-х років церкву вкрили блискучою бляхою, а стародавні зруби зашили смерековим паркетом", - повідомив Маркович.
Як повідомили в Управлінні ДСНС, до гасіння пожежі в селі Івашковиця було залучено 16 рятувальників і 4 одиниці техніки пожежно-рятувальних підрозділів Іршави та Мукачева, а також штабний автомобіль оперативно-координаційного відділу міста Хуст.