На Закарпатті вперше священики провели міні-турнір з футболу

На Закарпатті вперше священики провели міні-турнір з футболу - фото 1
На Ужгородщині відбувся всеукраїнський турнір по міні-футболу між священиками 8 греко-католицьких єпархій. Священики змінили ряси на форму.

Закарпаття вперше приймало такий турнір. 8 команд з цілої України змагалися за звання кращої єпархії з міні-футболу.

За повідомленням Департаменту інформації УГКЦ, розпочалися змагання спільною молитвою.

Адміністратор Мукачівської греко-католицької єпархії владика Ніл Лущак у коментарі для «Живого телебачення» наголосив на важливості проведення таких турнірів серед духовенства, позаяк, за його словами, спорт сприяє гармонії духовного і тілесного життя.

«З дитинства пам’ятаю, що спорт вважається знаком миру між народами, між людьми і знаком великого приятельства. Дуже гарно, що до нас приїхали сім команд, і ми знайомимось між собою, намагаємося нав’язати приятельські стосунки. Священники грають, згідно з повноцінною програмою. Хоч стараємося, щоб не було травм. Є бажання перемогти, а це важливо», – сказав архиєрей.

Священник Олег Кобель, керівник відділу душпастирства спорту УГКЦ, зазначив, що футбольний турнір відбувається вже вшосте і є присвячений блаженному отцю Омеляну Ковчу. «Мені приємно, що команди священників цього року приїхали до Ужгорода. Такі турніри серед священників сприяють братерству. У цьому допомагає спільна молитва, підтримка. Дуже важливим є також саме спілкування, яке ми маємо між собою», – зазначив о. Олег.

За результатами змагань, перше місце здобула Івано-Франківська архиєпархія, друге – Львівська архиєпархія, третє – Стрийська єпархія.