Created with Sketch.

Папа Лев XIV освятив гуманітарну допомогу для України

Сьогодні, 09:18

Папа Лев XIV, який перебуває з візитом у Іспанії, освятив колону машин, серед яких карети швидкої допомоги, які відправлять в Україну як гуманітарну допомогу.

Про це повідомляє America Magazine, передає Укрінформ.

Перед тим, як увійти на Олімпійський стадіон в Барселоні, де на зустріч із понтифіком очікувало 40 000 молодих людей, Папа Лев XIV благословив 30 автомобілів - 21 карету швидкої допомоги, 9 автомобілів та пікап, - які волонтери найближчими днями доправлять до України.

Одразу після отримання благословення Папи, черниці іспанської благодійної організації Fundación Convento Santa Clara вирушили до України з машинами та понад 60 водіями та десятком волонтерів.

Очікується, що конвой прибуде до України у п’ятницю, 12 червня.

Зазначається, що це вже 51-ша гуманітарна поїздка волонтерів організації до України з часу російського вторгнення 24 лютого 2022 року. За їх словами, вони вже доправила до України 200 карет швидкої допомоги завдяки щедрості людей у Барселоні та інших містах.

Читайте також
Україна і світ Україна й надалі надаватиме Польщі дозволи на ексгумацію попри загострення історичної дискусії - МЗС
Вчора, 15:33
Україна і світ "Пропонувати Феофіла у посередники між Росією і Україною - все одно, що рекомендувати Шрьодера", - українське посольство про ідею Трампа
11 червня, 11:05
Україна і світ Всесвітня Рада Церков запрошує долучитися до молитви за мир в Україні
11 червня, 09:58
Україна і світ Представники ВРЦіРО зустрілися з тимчасовою повіреною у справах США в Україні
11 червня, 15:12