Created with Sketch.

На Закарпатті засновано новий монастир УПЦ (МП)

29.05.2012, 10:19

З благословення архиєпископа Мукачівського та Ужгородського УПЦ (МП) Феодора (Мамасуєва) в селі Буківцьово Великоберезнянського району засновано Свято-Троїцький православний чоловічий монастир.

З благословення архиєпископа Мукачівського та Ужгородського УПЦ (МП) Феодора (Мамасуєва) в селі Буківцьово Великоберезнянського району засновано Свято-Троїцький православний чоловічий монастир.

26 травня 2012 р. владика Феодор здійснив освячення фундаменту під перший дерев'яний храм в новій обителі.

За повідомленням , ігуменом монастиря призначено ієромонаха Рафаїла, який разом із братією одним із перших поселився у цій місцевості.

Новостворений Свято-Троїцький чоловічий монастир став уже 19-м у Мукачівській єпархії УПЦ (МП).

Читайте також
Суспільство Ворожі безпілотники пошкодили будинок священика УПЦ МП у Павлограді
Вчора, 17:04
Католики На Львівщині відбулася Всеукраїнська проща до Страдчу
Вчора, 16:32
Суспільство У Фейсбуці «сторонні експерти» блокують повідомлення про російський обстріл Києво-Печерської лаври
Вчора, 15:47
Католики Папський нунцій прибув до Львова на урочистості з нагоди 25-річчя історичного візиту Папи Івана Павла ІІ
Вчора, 15:30