На Запоріжжі УПЦ МП будує церкву на приватній землі парафіянина ПЦУ

На Запоріжжі УПЦ МП будує церкву на приватній землі парафіянина ПЦУ - фото 1
У  селі Григорівка Запорізького району УПЦ МП почала будувати храм на ділянці, яка ім не належить. Ба більше: є власністю вірянина Православної Церкви України.

Про це у Facebook повідомив керуючий Запорізькою Єпархією Української Православної Церкви єпископ Фотій (Давиденко), передає Depo.Запоріжжя.

Єпископ ПЦУ здивований та обурений планами УПЦ МП відбудувати церкву святого Георгія у селі Григорівка. За його словами, дозволів у власника, ані на археологічні розкопки, ані на запрошення на його землю московських панотців ніхто не питав.

"У селі Григорівка, що під Запоріжжям, археологи знайшли усипальницю графа Канкріна та фундаменти церкви святого Георгія. Запросили митрополита РПЦвУ (Російської Православної Церкви в Україні, – ред.) Луку освятити Хрест та оголосили, що відбудовуватимуть церкву. Але земельна ділянка, на якій велися розкопки, перебуває у приватній власності (документи на фото), і власник цієї ділянки є парафіянином Православної Церкви України. На археологічні дослідження, а тим більше на запрошення митрополита ніхто в нього, згідно закону, дозволу не питав", – написав митрополит Фотій (Давиденко), додавши документ про межі земельної ділянки.

На Запоріжжі УПЦ МП будує церкву на приватній землі парафіянина ПЦУ - фото 52307