На Житомирщині з початку війни до ПЦУ перейшли 34 релігійні громади Московського Патріархату

На Житомирщині з початку війни до ПЦУ перейшли 34 релігійні громади Московського Патріархату - фото 1
На Житомирщині з початку повномасштабного війського вторгнення РФ до Православної Церкви України перейшли вже 34 релігійні громади, які раніше входили до складу УПЦ Московського Патріархату.

Про це повідомляє Житомирсько-Овруцька єпархія Православної Церкви України, передає Укрінформ.

«Станом на 1 червня 2022 року до Житомирсько-Овруцької єпархії Православної Церкви України приєдналося 34 релігійні громади та 6 священнослужителів», - ідеться у повідомленні.

Зокрема, сьогодні до ПЦУ прийняли релігійні громади Успіння Пресвятої Богородиці с. Туровець Житомирського району, Аристратига Махаїла с. Вигнанка Любарської громади та святителя Миколая смт Попільня.

А 31 травня до ПЦУ приєдналися громада Воздвиження Чесного Хреста Господнього з с. Орепи і громади апостола і євангеліста Іоанна Богослова з с. Косенів.

Як повідомлялося, від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну вже понад 400 громад УПЦ Московського Патріархату долучилися до помісної Православної Церкви України. Серед них 50 громад перейшли безпосередньо під омофор Предстоятеля – Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.