На з’їзді монашества УПЦ МП виступав агент Кремля, який є у санкційному списку США

На з’їзді монашества УПЦ МП виступав агент Кремля, який є у санкційному списку США - фото 1
Нардеп Андрій Деркач, якого США внесли до санкційного списку як активного агента Кремля, виступив з трибуни почаївського «з’їзду монашества» УПЦ МП.

Про це написав на своїй сторінці в Fаcebook речник ПЦУ архиєпископ Євстратій (Зоря).

"За трибуною почаївського «з’їзду монашества» МП в Україні – депутат А. Деркач. Судячи з повідомлень ЗМІ – дипломований Академією ФСБ спеціаліст з проведення зустрічей з агентурою. Урядом США внесений у санкційний список, як «активний російський агент».

Як полюбляє казати корифей путінської пропаганди Дмітрій Кісєльов: «Савпадєніє? Нє думаю.»

P.S. А дехто на просторах Фейсбуку зовсім нещодавно висміював вираз «УПЦ ФСБ». Смішно? В Криму і на Донбасі вже «насміялися»…

P.P.S. Насправді абсурдно вважати кожного служителя МП - агентом. Так само, як в СРСР не всі священнослужителі були агентами КДБ. Однак достатньо прочитати архівні матеріали та історичні дослідження про роботу кремлівських спецслужб в середовищі Церкви, щоби зрозуміти - владі було достатньо контролювати ключових діячів, щоби вони вже нібито «від себе» спрямовували події в необхідному напрямку. І хоча СРСР розвалився, але система взаємозв’язку між МП та кремлівськими спецслужбами нікуди не зникла", - написав владика Євстратій.