Наближаємо перемогу гарячою молитвою, яка щодня лине в наших храмах від мільйонів сердець, - Митрополит Епіфаній

25 березня, 09:00
Православні
Наближаємо перемогу гарячою молитвою, яка щодня лине в наших храмах від мільйонів сердець, - Митрополит Епіфаній - фото 1
Вже місяць триває наш успішний спротив відкритій російській агресії. Але насправді нам випало завершити боротьбу проти російської імперської тиранії, розпочату ще понад століття тому. Ми довершуємо справу, розпочату ще тоді – творимо Україну, вільну від кайданів Московії. Кайданів ідеологічних, кайданів політичних, кайданів релігійних.

На цьому наголосив Предстоятель ПЦУ у зверненні 24 березня до українців.

"Протягом як цього місяця відкритої агресії, так і всіх попередніх восьми років неоголошеної війни Росії проти України наша Церква постійно наголошувала: на боці нашого народу і нашої держави правда. А там, де правда, там Господь. А де Господь – там перемога! Ми віримо в Бога, тому ми віримо в перемогу, ми наближаємо її згуртованістю, взаємною підтримкою, жертовністю, яка виявляється в захисті держави зі зброєю в руках та в служінні ближнім. Наближаємо перемогу також гарячою молитвою, яка щодня, щогодини, лине в наших храмах, лине від сотень тисяч і мільйонів сердець до Бога і святих угодників. Ця молитва – за українське військо і нашу державу, за тих, хто страждає від обстрілів російських душогубів, за біженців. Наша молитва – за перемогу і справедливий мир для України. Наша молитва – за вічний спокій у Царстві Небесному душ українських воїнів та мирних мешканців, життя яких забрали російські вбивці. Наша молитва – також і про єдність Православної Церкви", - йдеться у зверненні перпшоєрарха ПЦУ.

Митрополит впевнений, що морально українці вже перемогли. А завдяки незламності духу та підтримці вільного світу ми виженемо ворога з нашої землі.