Created with Sketch.

Найбільший ісламський центр на Буковині відкриється у середині серпня

07.08.2020, 13:25

У місті Чернівці 15 серпня 2020 року відбудеться урочисте відкриття Ісламського культурного центру «Буковина», що увійде до мережі ісламських культурних центрів ГС «Всеукраїнська асоціація «Альраід».

У центрі діятиме мечеть, підпорядкована Духовному управлінню мусульман України «Умма». Про це йдеться в інформаційному дайджесті від ДУМУ "Умма" та ГС "ВА Альраід".

В урочистостях візьмуть участь муфтій ДУМУ «Умма» шейх Саід Ісмагілов, голова ГСВА «Альраід» шейх Сейран Арифов, делегації ісламських осередків з усієї України, представники влади, духівництво, делегати національних діаспор, місцеві жителі.

У програмі відкриття передбачені екскурсія культурним центром, презентація нової редакції книги «Українські просвітителі та іслам» Соломії Вівчар з автограф-сесією та частуванням традиційними стравами мусульманських народів.

Читайте також
Інші конфесії У Львові вдруге провели урочистий іфтар
07 серпня, 13:01
Інші конфесії Сьогодні після заходу сонця у мусульман України починається Рамадан
07 серпня, 16:25
Інші конфесії Визначено дату початку і завершення священного для мусульман місяця посту Рамадан в Україні
07 серпня, 12:35
Інші конфесії У Львові відзначать Всесвітній день хіджабу
07 серпня, 13:31