• Головна
  • Новини
  • Намісник і братія Києво-Печерської Лаври попросили «посильну» фінансову допомогу...

Намісник і братія Києво-Печерської Лаври попросили «посильну» фінансову допомогу

14.04.2020, 12:55
Намісник і братія Києво-Печерської Лаври попросили «посильну» фінансову допомогу - фото 1
У Лаврі вже більше 90 підтверджених випадків коронавируса, двоє ченців померли. Намісник і братія Києво-Печерської Лаври звернулися за фінансовою допомогою у зв'язку зі спалахом коронавируса в монастирському комплексі УПЦ МП.

У Лаврі вже більше 90 підтверджених випадків коронавируса, двоє ченців померли.

Намісник і братія Києво-Печерської Лаври звернулися за фінансовою допомогою у зв'язку зі спалахом коронавируса в монастирському комплексі УПЦ МП.

Відповідне оголошення розміщено на офіційному сайті Лаври, повідомляє LB ua.

У ньому йдеться, що в зв'язку з поширенням на території України захворювання COVID-19 в Лаврі були припинені публічні Богослужіння. Намісник і ченці просять посилити молитви "за нашу головну святиню - Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру, за новопреставлених архимандрита Нектарія і єродиякона Наума".

"Також всі ви знаєте, що на сьогоднішній день найбільше випадків зафіксовано в Києві, а Лавра є невід'ємною частиною столиці і розташована в самому її центрі, тому також схильна до цих загроз. Тому просимо всіх небайдужих людей надати посильну фінансову допомогу, яку ви можете переслати за вказаними реквізитами", - йдеться в оголошенні.

Прохання монахів та намісника Лаври допомогти фінансово прокоментував у себе на Фейсбуці протодиякон Андрій Кураєв. Він запропонував митрополиту Павлу продати свій «Мерседес».

«Ченці, навіть вмираючи, просять грошей, грошей, грошей... Який сором ...

Нехай Паша-мерседес продасть свою віллу або свої машинки. А вже скільки там "окормляється" багатеньких олігархів і депутатів! Ні, треба ще й у безробітних (а це сьогодні плюс-мінус усі) грошики попросити.

І як же перекрутилась свідомість цих лжемонахів, що замість того, щоб пропонувати свою допомогу зі своїх чималих калиток, вони у дні біди просять у людей!», - написав Андрій Кураєв.

Нагадаємо, інформація про спалах коронавируса в Києво-Печерській Лаврі з'явилася ввечері 5 квітня. Наступного дня було офіційно підтверджено про чотирьох хворих, а 9 квітня - ще про 30-ть. Станом на 13 квітня, в Лаврі вже більше 90 підтверджених випадків коронавирусу, з яких 63 - за минулу добу.