Created with Sketch.

Народна артистка України вирушила на Курщину і заспівала у храмі у Суджі

20.09.2024, 15:35

Народна артистка України Оксана Білозір заспівала церковну пісню у напівзруйнованому храмі міста Суджа, що на Курщині.

Про це повідомляє Главком.

Співачка виконала церковну пісню Володимира Стеха «Ісусе милий» у присутності військових.

Також Білозір опублікувала світлини із Суджі разом із військовими та волонтерами.

Шанувальники у коментарях були вражені тим, куди поїхала Білозір та побажали «міцного янгола поруч».

Читайте також
Культура У Софії Київській встановили сейсмодатчики для фіксації вибухів і прольотів ракет
Сьогодні, 12:01
Культура Фахівці перевірили стан підземних вод для збереження Андріївської церкви
20 вересня, 10:18
Культура У Софії Київській науковці продемонстрували зображення викрадених московитами скарбів святині
20 вересня, 13:17
Культура Києво-Печерська лавра переходить на цифрові квитки
20 вересня, 12:30