Настоятель Унівської лаври свою перемогу на Чемпіонаті Києва з паверліфтингу присвятив Дмитру Коцюбайлу

Настоятель Унівської лаври свою перемогу на Чемпіонаті Києва з паверліфтингу присвятив Дмитру Коцюбайлу - фото 1
Сьогодні на Чемпіонаті Києва з паверліфтингу, яку проводила федерація UPC (Ukrainian Powerlifting Committee), переміг намісник Свято-Успенської Унівської лаври УГКЦ о. Макарій Дутка.

"Мій результат у вивазі штанги дійшов бажаних 205 кг при моїй власній вазі 74 кг. Результат без м'яса і молочних продуктів — це свідчення, що і в пості можна показати непоганий рівень", — розповів на своїй фейсбук-сторінці о. Макарій. — "Я йшов до неї довгою дорогою напружених тренувань, тим і цінна вона мені, адже в цю перемогу вкладено стільки зусиль і з боку мого тренера Павла Зінько, який приїздив до Унівської Лаври щотижня по два рази, тільки для того, щоб тренувати мене особисто".

Цю перемогу настоятель лаври присвятив як подяку Герою України Дмитру Коцюбайлу (Da Vinci 1.11.1995 — 07.03.2023 рр.).

"Останній вихід на поміст був для мене вирішальним, я дуже хвилювався, і коли 205 кг стали над моєю головою, я попросив:"Воїне, герою Дмитре, допоможи мені, бо ця перемога для тебе". І сталося те, що сталося: штанга опустилася та піднялася... десь так...", — зауважує о. Макарій.

"Я, і всі ми, глибоко пережили цю втрату для нашої Батьківщини, — написав він. — Україна ридала гарячими сльозами своїх синів і доньок 10 березня 2023 р., коли славне тіло Дмитра ми носили жалобним Києвом до Свято-Михайлівського монастиря та погребли його на Аскольдовій могилі поруч з іншими героями нашого народу. Героїчна смерть, здавалося б звичайного командира батальйону перетворилася у загальнонаціональну трагедію!!! Направду, велика втрата спіткала нас...

Дорогий сину України, Дмитре, ми приноситимемо на жертівник української нації ще не одну перемогу, щоб показати Тобі та всім тим, хто боронить наш Край, що ваша жертва недаремна, що вона має сенс. Ми не зрадимо вашої пам'яті! Герої не вмирають, коли про них пам'ятають... І тільки тоді, коли ми цінуватимемо ваші героїчні вчинки, станемо нацією-переможцем".

На могилі Дмитра Коцюбайла - фото 110638
На могилі Дмитра Коцюбайла